• У Кошику поки що немає товарів.

Повернення та обмін

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» N 1023-XII від 12.05.1991 парфюмерно-косметичні товари, предмети особистої гігієни належної якості не підлягають обміну або поверненню.

Тому усі товари, придбані на сайті calendula.com.ua не можуть бути повернуті або обмінені. Ми не робимо винятків у цьому питанні, тому що натуральна косметика в переважній більшості виробляэться без використання пластику — а значить відсутня целофан-упаковка. Майже вся наша продукція упакована тільки в картонну коробочку і ми не може знати відкривався товар чи ні. Тому, щоб виключити ймовірність повернення відкритого товару, ми не приймає обмін або повернення.

У разі отримання пошкодженого товару або товару, що не відповідає замовленню — що робить його фактично непридатним для використання покупцем — ми готові обміняти товар і оплатити доставку. У такому випадку потрібно повідомити нас протягом 2 (двох) календарних днів з дня отримання товару. Скарги можуть бути відправлені на сайті www.calendula.com.ua в розділі «Контакти» або через Viber/WahtsApp +38 050 606 34 12.