Доставка і оплата

УВАГА: ми працюємо.

Самовивіз та кур’єрська доставка ТИМЧАСОВО не працюють.

Доставка по Україні: 

  • при замовленні на суму ≥500 грн доставка Укрпоштою у відділення безкоштовно.
  • при замовленні на суму ≥800грн доставка у відділення Нової Пошти безкоштовно.
  • при замовленні на суму ≥1000грн доставка за адресою Новою Пошти безкоштовно.
  • в інших випадках доставку оплачує покупець: доставка Укрпоштою оплачується при оформленні замовлення, доставка Новою Поштою оплачується покупцем при отриманні товару.

Орієнтовні тарифи на доставку замовлень в разі оплати доставки покупцем при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти :

Зона доставки Віртість
В межах м.Києва у відділення «Нової пошти» 33 грн
В межах Київської області у відділення «Нової пошти» 37 грн
В межах України у відділення «Нової пошти» 43 грн

Вартість доставки Новою Поштою за адресою становить +20 грн.

 

Доставка за межі України триватиме додатковий час у зв’язку з тимчасовими обмеженнями, викликаними вірусом COVID-19.

Доставка в Росію, Білорусь, Молдову, Грузію:

  • авіадоставка поштою з номером накладної — 3USD при замовленні на суму <1700руб / 25USD. Оплата доставки здійснюється в момент оформлення замовлення товару. Безкоштовна авіадоставка поштою з номером накладної при замовленні товару на суму ≥1700руб / 25USD.

Доставка у США (экспрес):

  • авіадоставка за адресою з номером накладної — 5.4USD при замовленні на суму <55USD. Оплата доставки здійснюється в момент оформлення замовлення товару. Безкоштовна експрес-авіадоставка за адресою з номером накладної при замовленні товару на суму ≥55USD.

Доставка в інші країни:

  • авіадоставка за адресою з номером накладної — USD4.40 при замовленні на суму <USD50. Оплата доставки здійснюється в момент оформлення замовлення товару. Безкоштовна авіадоставка за адресою при замовленні товару на суму ≥USD50.

Відправка замовлень здійснюється в день підтвердження оплати замовлення або наступний день в робочі години з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 19.00, в суботу з 11.00 до 15.00. Відправлення не провадиться в неділю і святкові дні.

Оплата замовлення:

Оплата замовлення здійснюється в момент оформлення замовлення будь-яким зручним для покупця способом:

  • на сайті платіжними картками VISA / MASTERCARD.
  • через систему «Приват24». При цій формі оплати товар буде відвантажено після отримання оплати на банківський рахунок відправника.
  • післяплатою при отриманні замовлення при доставці у відділення або за адресою Новою Поштою в межах України. В цьому випадку нараховується комісія (20грн + 2% від суми замовлення). Комісію оплачує одержувач при отриманні замовлення.
Select your currency
UAH Украинская гривна