Доставка і оплата

УВАГА: ми приймаємо замовлення під час карантину. Відпралення замовлень здійснюються у понеділок, середу та п’ятницю.

Самовивіз та кур’єрська доставка не працюють до закінчення карантину 24 квітня 2020.

Доставка по Україні: 

  • безкоштовно самовивозом з пункту видачі за адресою: м.Київ, вул. С. Петлюри, 20-А (колишня вул. Комінтерну). Графік роботи пункту видачі: пон-п’ят 10.00-19.00, суб 11.00-15.00. Самовивіз можливий тільки після оплати замовлення. Ми не приймаємо готівковий спосіб оплати в пункті видачі.
  • кур’єром в Києві — вартість 80 грн. Доставка в межах Києва можлива після повної оплати замовлення і доставки. Кур’єр не приймає оплату за замовлення.
  • при замовленні на суму ≥500 грн доставка Укрпоштою безкоштовно.
  • при замовленні на суму ≥700грн доставка у відділення Нової Пошти безкоштовно.
  • в інших випадках доставку оплачує покупець: доставка Укрпоштою оплачується при оформленні замовлення, доставка Новою Поштою оплачується покупцем при отриманні товару.

Орієнтовні тарифи на доставку замовлень в разі оплати доставки покупцем при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти :

Зона доставки Віртість
В межах м.Києва у відділення «Нової пошти» 33 грн
В межах Київської області у відділення «Нової пошти» 37 грн
В межах України у відділення «Нової пошти» 43 грн

Доставка за межі України триватиме додатковий час у зв’язку з тимчасовими обмеженнями, викликаними вірусом COVID-19.

Доставка в Росію, Білорусь, Молдову, Грузію:

  • авіадоставка з номером накладної — 3USD при замовленні на суму <1700руб / 25USD. Оплата доставки здійснюється в момент оформлення замовлення товару. Безкоштовна авіадоставка з номером накладної при замовленні товару на суму ≥1700руб / 25USD.

Доставка у США (экспрес):

  • авіадоставка з номером накладної — 5.4USD при замовленні на суму <55USD. Оплата доставки здійснюється в момент оформлення замовлення товару. Безкоштовна експрес-авіадоставка з номером накладної при замовленні товару на суму ≥55USD.

Доставка в інші країни:

  • авіадоставка з номером накладної — USD4.40 при замовленні на суму <USD50. Оплата доставки здійснюється в момент оформлення замовлення товару. Безкоштовна авіадоставка при замовленні товару на суму ≥USD50.

Відправка замовлень здійснюється в день підтвердження оплати замовлення або наступний день в робочі години з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 19.00, в суботу з 11.00 до 15.00. Відправлення не провадиться в неділю і святкові дні.

Оплата замовлення:

Оплата замовлення здійснюється в момент оформлення замовлення будь-яким зручним для покупця способом:

  • на сайті платіжними картками VISA / MASTERCARD.
  • через систему «Приват24». При цій формі оплати товар буде відвантажено після отримання оплати на банківський рахунок відправника.
Select your currency
RUB Российский рубль