Image Alt

Cайт CALENDULA — це команда молодих динамічних професіоналів. Ми вітаємо етичне споживання: природа дарує нам унікальні ресурси, щоб бути красивими і здоровими. І ми знайдемо ці ресурси. На нашому сайті представлені тільки ті продукти, які 100% натуральні, не тестують на тваринах, проізведені з матеріалів, придатних для переробки.

Наша місія — Ваша гарна шкіра.

На створення інтернет-магазину нас надихнула ТМ LYONSLEAF з Великобританії. Їхня продукція повністю підкорила наші серця: 100% натуральних інгредієнтів без використання синтетичних барвників, ароматизаторів (ароматів), парабенів, емульгаторів та іншої хімії. Приємно усвідомлювати, що Ви платите виключно за активні інгредієнти, а не за воду, адже ТМ LYONSLEAF створила революційну формулу без використання води.

ТМ LYONSLEAF самостійно вирощує 2 діючі речовини своєї продукції — календулу та алтею аптечну — на екологічно чистих фермерських полях Англії. Не дивно, що саме календулу ми вибрали для назви нашого сайту.

Інтернет-магазин CALENDULA — офіційний ексклюзивний постачальник продукції ТМ LYONSLEAF в країни СНД.

У наших робочих процесах ми постаралися максимально внести свій вклад в охорону навколишнього середовища:

  • ми будемо висилати Вам документи тільки в електроному вигляді. Якщо Вам необхідний пакет документів в паперовому вигляді, будь ласка, повідомте нас і ми надамо Вам їх;
  • ми свідомо не використовуємо велику кількість упаковки для транспортування Вашого замовлення, щоб не забруднювати простори нашої країни;
  • ми усвідомлено відмовилися від друку повної інструкції про товар, щоб скоротити використання паперу. Будь ласка, уважно прочитайте повну інформацію про товар на нашому сайті.

 

Спасибі, що Ви розумієте і підтримуєте наші прагнення.

Ваша,

команда calendula.com.ua

@calendula.com.ua
Select your currency
UAH Украинская гривна