• У Кошику поки що немає товарів.

Cайт CALENDULA — це гарантія високої якості добірних косметичних засобів, щоб Ви були красиві і здорові. Ми постійно дізнаємося і тестуємо багато брендів з усього світу. І тільки кращі ми вибираємо для нашого сайту. Наша місія — створити інтернет магазин косметики, безпечної для людей та навколишнього середовища. Щоб наші клієнти не ламали голову над складами (ми відбираємо тільки правильні склади), а обирали засіб виходячи з призначення, форми і ціни.

 

Кожен засіб пройшов перевірку на:

  • відсутність шкідливих інгредієнтів (парабенів, SLS і багатьох інших)
  • максимально натуральний склад
  • забезпечення заявленого ефекту

Cайт CALENDULA — це команда молодих динамічних професіоналів. Ми вітаємо етичне споживання. Природа дарує нам унікальні ресурси, щоб бути красивими і здоровими. І ми знайдемо ці ресурси. На нашому сайті представлені тільки ті продукти, які 100% натуральні, етичні, не тестують на тваринах, упаковані у матеріали, придатні для переробки.

 

«Мене звуть Анна, я — засновниця інтернет-магазину CALENDULA.

Колись я була бренд-менеджером парфумерних та косметичних світових брендів в Україні. Потім волею долі мені довелося жити півтора року в Данії. Живучи в Данії я помітила, що в місцевих магазинах переважали не відомі світові бренди косметики, а скандинавські бренди з відміткою «ЕКО». Після деякого спілкування з датчанами і пошуку в Гуглі я дізналася, що сучасна косметична продукція несе масу шкоди здоров’ю. Особливо вона небезпечна своїми канцерогенними інгредієнтами. І я зрозуміла, чому данці (і скандинави в цілому) вважають за краще натуральну косметику.

У 2018 році я вирішила створити інтернет-магазин, який буде представляти виключно нешкідливу косметику. Колись я відкрила для себе ТМ LYONSLEAF з Великобританії. Їхня продукція допомогла мені впоратися з деякими шкірними проблемами, з якими мені не змогли допомогти лікарі України та Данії протягом 7 років.

ТМ LYONSLEAF самостійно вирощує 2 діючі речовини своєї продукції — календулу та алтею аптечну — на органічних фермерських полях Англії. Не довго думаючи, я обрала календулу для назви сайту-магазину.

Моя мета — щоб більше людей в Україні дізналися про шкоду синтетичних компонентів в косметиці та побутовій хімії і віддавали перевагу натуральним засобам».

 

Інтернет-магазин CALENDULA — офіційний ексклюзивний постачальник продукції ТМ LYONSLEAF в країни СНД та ТМ LUXYBIO , RAINBOW , LAIDBARE та BESTEER в Україну.

У наших робочих процесах ми прагнемо внести свій вклад в охорону навколишнього середовища:

  • ми будемо надсилати Вам документи тільки в електроному вигляді. Якщо Вам необхідний пакет документів в паперовому вигляді, будь ласка, повідомте нас і ми надамо Вам їх;
  • ми використовуємо коробки з переробленого картону і крафт-скотч для упаковки замовлень, щоб скоротити до мінімуму використання пластику в наших робочих процесах;
  • ми свідомо не використовуємо велику кількість упаковки для транспортування Вашого замовлення, щоб не забруднювати простори нашої країни;
  • ми усвідомлено відмовилися від друку повної інструкції про товар, щоб скоротити використання паперу. Будь ласка, уважно прочитайте повну інформацію про товар на нашому сайті.

 

Спасибі, що Ви розумієте і підтримуєте наші прагнення.

 

Ваша,

команда calendula.com.ua