ОРГАНІЧНА КОСМЕТИКА УКРАЇНА

ОРГАНІЧНА КОСМЕТИКА УКРАЇНА

Вік органічної косметики на ринку України нараховує понад 10 років. З кожним роком обсяг органічної косметики України росте. На сьогоднішній день органічна косметика Україна представлена ​​майже тільки закордонними брендами.

Згідно з опитуванням український споживач не має правильного уявлення про те, що таке органічна косметика. Розберемо кілька міфів і фактів:

  1. Під поняттям «органічний» розуміють продукт / інгредієнт, який вирощений (тобто він рослинний або тваринний) без використання синтетичних добрив, стимуляторів росту, пестицидів і т.д.
  2. Органічна косметика це косметика, що складається тільки з рослинних інгредієнтів. Ні, органічна косметика може містити малу кількість синтетичних інгредієнтів, безпеку яких доведено. Наприклад, це може бути бензойна кислота
  3. Термін придатності органічної косметики — 1 рік. Це не так. Перш за все потрібно розділяти 2 поняття: термін придатності і термін використання після відкриття (позначається на упаковці у вигляді відкритої баночки). Термін придатності органічної косметики може досягати 36 місяців. Зазвичай це можливо в формулах без використання води або з використанням натуральних консервантів, безпеку яких доведено. Термін використання після відкриття у органічної косметики варіюється від 3 до 12 місяців
  4. До складу органічної косметики можуть входити рослинні інгредієнти, зібрані в дикій природі — так званий «дикий урожай»
  5. Люди, які страждають алергічними реакціями повинні уважно обирати засоби з асортименту органічної косметики. Тому що в органічній косметиці виробники використовують горіхові олії та ефірні олії. Дуже багато виробників органічної косметики випускають неароматизовані засоби спеціально для дітей і людей, що мають алергію на рослини
  6. Існує сертифікація органічних виробництв. Це єдиний вірний спосіб дізнатися чи є косметичний засіб органічним чи ні. Без позначення на упаковці засіб не є органічним. Шукайте на упаковках одне з цих позначень:

Залишити коментар

Select your currency
UAH Украинская гривна