НАБІР КОСМЕТИКИ

НАБІР КОСМЕТИКИ

Набір косметики це один з найбільш бажаних подарунків будь-якою жінкою. Адже кожна жінка докладає щоденні зусилля для своєї краси. Але як правильно обрати набір косметики? Адже обирати подарунки — це мистецтво.

Обираючи набір косметики для подарунку варто враховувати вік обдаровуваної. Для жінки до 30 років досить косметики без анти-вікових компонентів. А ось жінка у віці 30+ буде рада отримати в подарунок косметику з пептидами, гіалуроновою кислотою, ретинолом.

Враховувати інгредієнти не менш важливо. Натуральна косметика вже зайняла лідируючі позиції в багатьох країнах світу. Адже натуральна — значить корисна і безпечна для здоров’я. Набір натуральної косметики — це безпрограшний вибір!

Коли ви визначилися з віком і брендом, то наступним кроком буде вибір самого набіру. Набіри косметики бувають різної комплектації. Розглянемо деякі приклади:

  • Набір, в якому є хоча б один засіб для очищення обличчя або тіла. Такий набір можна обирати для родички або близької подруги. Це неформальний подарунок.
  • Набір, в якому є хоча б один засіб декоративної косметики. Такий набір також можна обирати для родички або близької подруги. Цей набір також відноситься до неформальних подарунків.
  • Набір без засобів для очищення обличчя / тіла або декоративної косметики можна дарувати будь-якій жінці. Також підходить для корпоративного подарунку.
  • Набір натуральних олій / свічок це ідеальний варіант для корпоративного подарунку. Тому що такі подарунки не прив’язані до віку, статусу і є формальним подарунком.
  • Подарунковий сертифікат — не зовсім набір косметики, але виручить в ситуації, коли дуже складно обрати подарунок. Подарункові сертифікати відносяться до неформальних подарунків і їх можна дарувати родичам і друзям.

Доречно дарувати набіри косметики на дні народження, на народження дитини, 8 Березня, Новий Рік та Різдво, День Святого Валентину, День Матері, День Захисника України.

У нашому інтернет магазині можна придбати набіри косметики для будь-якого віку і при будь-якому бюджеті. Або скласти набір самостійно з косметичних засобів і додати в замовлення подарункову коробку з листівкою. Ваш набір буде красиво зав’язаний стрічкою.

Ми також пропонуємо подарункові сертифікати на суму від 500 до 2000 грн.

Залишити коментар

Select your currency
UAH Украинская гривна