Унікальна косметика SANTAVERDE

Унікальна косметика SANTAVERDE

SANTAVERDE — німецький бренд косметики, для якого найвищі вимоги до формул і інгредієнтів стали запорукою успіху вже 30 років.

Секрет косметики SANTAVERDE в соку алое вера, точніше в його унікальному складі. Бренд вирощує органічний алое вера на власній фермі в Андалузії (Іспанія). Ферма бренду має сертифікацію органічного виробництва, що є гарантією того, що рослини вирощуються без використання пестицидів. Саме завдяки особливому клімату Андалузії алое вера вирощується з таким набором активних інгредієнтів, з яким ні вирощується ніде в світі. Тому Андалузія була обрана для виробництва алое вера. На додаток до цього листи алое обробляються вручну. В результаті всього цього отримують самий високоякісний алое вера.

Виробник косметики SANTAVERDE поставив собі за мету поєднати стародавні цілющі знання з сучасними технологіями. Результатом їхньої праці стала косметика по революційній формулі на основі органічного соку алое вера.

Місія бренду SANTAVERDE: «Включаючи більше 200 цінних речовин, алое вера має вражаючий спектр дій. Нашою метою є реалізація його повної ефективності в наших косметичних засобах».

Кожний засіб SANTAVERDE має унікальну дію. Секрет полягає в інтенсивному складі активних речовин з чистого соку алое вера, доповненого цінними рослинними оліями і екстрактами.

Чистий сік з листків алое — гель алое вера — являє собою високоефективний комплекс активних інгредієнтів для шкіри і всього організму. Підтримує природний процес постійної регенерації клітин шкіри і є великим запасом поживних речовин для молодих клітин шкіри.

Бренд SANTAVERDE піклується не лише про створення високоефективних косметичних засобів, але і про захист і допомогу природі і людям. Вся косметика бренду SANTAVERDE:

  • не тестується на тваринах
  • веган — не містить продуктів тваринного походження
  • не містить синтетичних барвників, ароматизаторів та консервантів

Частина доходу від продажів бренд SANTAVERDE:

  • перераховує в фонд Caatinga (Бразилія) для підтримки і захисту прав жінок і дівчаток Бразилії
  • витрачає в фонд Adana (Іспанія) з захисту бездомних тварин. Також ферма бере з приймача собак у міру можливості — зараз на фермі живуть вже 4 прийомні собаки.

Наш інтернет магазин пропонує косметику бренду SANTAVERDE. Ознайомитися з асортиментом можна тут.

 

Читайте в нашому блозі:

Знижка 10% на перше замовлення

Кава: рецепти краси

Натуральний догляд за волоссям

Натуральний догляд за тілом: зволоження

 

У статті використані матеріали і зображення з офіційного сайту бренду SANTAVERDE www.santaverde.de

Залишити коментар

Select your currency
UAH Украинская гривна