НОВИНКА! LUXYBIO

НОВИНКА! LUXYBIO

Знайомтеся – нова перлина у нашій колекції – бренд натуральної косметики з Туреччини з використанням гідролатів дамаської троянди та прованської лаванди. LUXYBIO – бренд, засоби якого роблять Вас особливими. Бренд, який піклується про людей і природу.

Історія бренду почалася в 2015 році. В ході проведеного опитування було з’ясовано, що переважна більшість опитаних хочуть бачити продукт, який не несе шкоди ні для людини, ні для природи, а тільки користь. Єдиним правильним рішенням в такій ситуації є виробництво косметики, яка абсолютно не містить хімікатів. Продукція LUXYBIO не містить продуктів нафтопереробки, силіконів, штучних есенцій, хімікатів, добавок або продуктів тваринного походження.

LUXYBIO обрали шлях максимального контролю якості своєї продукції. Головним компонентом їхніх засобів є трояндова олія. Цю олію LUXYBIO виробляє з троянд, вирощених на власних полях розміром більше 80 гектарів в районі Іспарти (Туреччина). Іспарта славиться виробництвом високоякісної трояндової олії з давніх часів. Троянда зображена на гербі міста як символ головного промислу місцевих фермерів.

Розмір потужностей LUXYBIO по перегонці трояндових пелюстків також вражає – 3.5 гектари. Виробництво 1 кг чистої трояндової олії потребує 4 тони пелюсток троянд.

Виробник LUXYBIO піклується про навколишнє середовище і використовує для упаковки продукції виключно матеріали, що переробляються. До вибору картону вони підходять найбільш вимогливо – використовують виключно картон, виготовлений із вторинної сировини.

Продукція LUXYBIO вже давно отримала визнання за межами Туреччини, а саме в Німеччині, США, Йорданії, ОАЕ, Південної Кореї, Гонконгу і на Тайвані. І тепер в Україні.

Візитною карткою LUXYBIO є Extraordinary Face Oil – Трояндова олія для обличчя і Extraordinary Rose Water – Трояндова вода.

Пропонуємо Вам ознайомитися з повним асортиментом LUXYBIO в нашому магазині.

Залишити коментар

Select your currency
UAH Украинская гривна