СПА-процедури вдома

СПА-процедури вдома

Карантин продовжено. Відпустка під загрозою. Залишається тільки дивитися передачі про далекі країни, мріяти про подорожі і влаштувати спа-салон у себе вдома! Так, саме тропічний спа-догляд для себе коханих. Це просто. Ми вже неодноразово писали про домашній догляду за обличчям, тілом та волоссям. Тепер ми познайомимо Вас з варіантом спа-догляду не виходячи з дому.

  1. Увімкніть м’яку музику. Запаліть свічки, переважно з ефірними маслами.
  2. Очистіть обличчя бальзамом LYONSLEAF Beauty Balm. Зробіть масаж обличчя під час очищення – це допоможе розслабити м’язи, налагодити лімфо- відтік, підтягнути овал обличчя.
  3. Нанесіть LYONSLEAF Mane Tamer- Крем для волосся по всій довжині. Укутайте рушником.
  4. У салонах спа-процедури починаються з ванної. Якщо у Вас не має в наявності інгредієнтів для одного з наших рецептів зі статті “Ванні процедури”, то звичайна сіль у Вас точно повинна бути. Прийміть ванну з сіллю протягом 20 хв. Сіль “витягне” токсини, розпарить шкіру. Від волосся буде доноситися аромат трав, від якого настане розслаблення.
  5. Вимийте волосся з використанням шампуню.
  6. Нанесіть на тіло баттер LYONSLEAF Body Butter – він забезпечить шкірі тіла харчування, глибоке зволоження. Аромати кокоса, мигдалю і шавлії перенесуть Вас в далекі тропічні країни.
  7. Зробіть маску для обличчя за рецептом зі статті “Маски для обличчя в домашніх умовах” або будь-яку іншу наявну у Вас маску для обличчя.
  8. Нанесіть на обличчя крем або ароматизовану олію для обличчя LYONSLEAF Scented Marshmallow Facial Oil.
  9. Приготуйте зелений / імбирний / трав’яний чай. Зверніть увагу якими м’якими, зволоженими стали Ваші обличчя, тіло і волосся.

Тропічний аромат Ваших волосся і тіла буде ще довго нагадувати про приємно проведений час в спа.

Читайте в нашому блозі:

Знижка 15% на перше замовлення

Догляд за руками в період частого миття під час карантину

КАРАНТИН: ціни знижені на 25%

Вмивання олією

Залишити коментар

Select your currency
UAH Украинская гривна