Шукаєте як провести час вдома?

Шукаєте як провести час вдома?

Ізоляція — не привід сумувати, а навпаки, можливість приділити своїм красі і здоров’ю максимум часу.

  1. Сяюча шкіра обличчя.

Першочерговим етапом на шляху до сяючою шкірі обличчя є її очищення. Очищення обличчя — не тільки видалення косметики і пилу, а й очищення пір від себума. Коли шкіра дійсно чиста, тоді вона і сяє. Для глибокого очищення шкіри використовуйте LYONSLEAF Beauty Balm — Бальзам для очищення обличчя. Цей бальзам не тільки глибоко очищає пори, але і зволожує шкіру обличчя. LYONSLEAF Beauty Balm — Бальзам для обличчя перетворюється в олію від тепла рук, тому приділіть кілька хвилин масажу обличчя під час ранкового очищення. Це допоможе зняти набряклість, поліпшити кровообіг, підвищити тонус шкіри. Все це складові красивої сяючої шкіри.

LYONSLEAF Beauty Balm - Бальзам для обличчя

LYONSLEAF Beauty Balm — Бальзам для очищення обличчя

Масаж обличчя потрібно робити правильно, варто попередньо заглянути в інтернет за описом в картинках.

2. Красивє і здоровє волосся.

В ситуації коли не потрібно поспішати вранці на роботу є час для маски для волосся! Давайте відверто: більшість робить маски для обличчя і меншість робить маски для волосся. Чому так? Адже інтенсивне живлення волосся не менш важливє.

Ось простий рецепт 100% натуральної маски для волосся, яка не тільки наситить волосся і додасть йому блиску, але і так приємно пахне, що вам здасться, що ви не вдома на дивані, а в спа-салоні: нанесіть LYONSLEAF Mane Tamer — Крем для волосся по всій довжині, укутайте рушником, витримайте 25 хв і змийте з використанням вашого регулярного шампуню. Усе! Просто!

LYONSLEAF Mane Tamer - Крем для волосся

LYONSLEAF Mane Tamer — Крем для волосся

3. Вирішити проблему акне.

Впершу чергу потрібно відвідати лікаря. Зараз з цим варто почекати. Але надати собі посильну допомогу у вирішенні цієї проблеми все таки можна. Можна використати LYONSLEAF Zinc and Calendula Cream — Крем з цинком і календулою для проблемної шкіри. Він допоможе знизити вироблення шкірного сала, що призведе до зменшення висипань. Також він допоможе зняти почервоніння.

LYONSLEAF Zinc and Calendula Cream — Крем з цинком і календулою для проблемної шкіри

LYONSLEAF Zinc and Calendula Cream — Крем з цинком і календулою для проблемної шкіри

НАЙГОЛОВНІШЕ: НА УСІ ЦІ ЗАСОБИ МИ ЗНИЗИЛИ ЦІНИ НА 25% ДО 26 КВІТНЯ.

 

Залишити коментар

Select your currency
UAH Украинская гривна